Drugie zwycięstwo!

Dzisiaj 10 września o godz. 15:00 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach odbył się trzeci ligowy mecz pierwszej drużyny, a przeciwnikiem był Bizon Cerkwica. Po dobrym meczu seniorzy odnieśli drugie zwycięstwo. Wynik 1:0.

W 13 min Dariusz Tokarz podaje do Wiktora Potrzebnego na skrzydło – akcja zakończona niecelnym strzałem.

18 minuta – Potrzebny prostopadłe podanie w pole karne – wybija obrona gości.

W 21 minucie goście mieli rzut rożny, piłkę wybija Dariusz Cader, kontra Fali. Kalinowski wychodzi na dobrą pozycję, jednak bramkarz broni.

28 min – minuta przerwy na uzupełnienie płynów.

36 minuta akcja Złotnik – Kalinowski – Potrzebny, prostopadłe podanie do Wiktora – mocny strzał w poprzeczkę.

40 min – prostopadłe podanie Jana Rączewskiego do Rutkowskiego – ten podaje do Juda, który rzuca w pole karne, Jakub Jaszczur uderza głową obok słupka.

47 min – Wiktor Potrzebny na skrzydle - dośrodkowuje – jednak piłka mija wszystkich.

W 55 minucie sędzia dyktuje rzut wolny po faulu na Jude Orji, strzela Jakub Jaszczur – jest rzut rożny.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzał na bramkę, bramkarz wybija piłkę – a Patryk Kalinowski dobitką nie daje szans na obronę strzału, wychodzimy na prowadzenie, 1:0.

57 min Potrzebny podaje do Rutkowskiego, podanie do Jakuba Jaszczura – mocny strzał nad poprzeczką.

65 min Jude Orji wychodzi sam na sam, mija bramkarza – oddaje strzał, jednak z linii bramkowej wybija obrońca.

W 75 min Patryk Kalinowski oddaje strzał – nad bramką.

88 minuta zmiana w drużynie Fali, schodzi: Patryk Kalinowski, wchodzi: Mateusz Wesołowski.

Sędzia dolicza 3 minuty, w 92’ akcja gospodarzy w polu karnym – zakończona niecelnym strzałem.

Skład:

Paweł Majtas(C, br), Jakub Jaszczur, Dariusz Cader, Jan Rączewski, Tadeusz Banaszewski, Dariusz Tokarz, Sławomir Złotnik, Wiktor Potrzebny, Jude Orji, Piotr Rutkowski, Patryk Kalinowski (88’ Mateusz Wesołowski)

Rezerwowi: Sebastian Wesołowski (br), Sławomir Wiśniewski, Mateusz Trott.

Żółte Kartki: 80’ Patryk Kalinowski, 91’ Jude Orji, 93’ Sławomir Złotnik

Następny mecz pierwszej drużyny już za tydzień - 17 września o godz. 15:00 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach a przeciwnikiem będzie Sowianka Sowno.

A już jutro zapraszamy na mecze: Trampkarz gr 2 - 11:00, III Liga Kobiet - 14:00 oraz Trampkarz gr 1 - 17:00 - które odbędą się w Międzyzdrojach, a nasi Juniorzy jutro o godz. 15:00 rozegrają mecz z Bizonem Cerkwica - na wyjeździe.