FALA-ORZEŁ PRUSINOWO 5-0

7 listopada 2015 roku nasz pierwszy zespół rozegrał dziesiąte spotkanie w 11 kolejce A-klasy, przeciwnikiem był Orzeł Prusinowo. Zapowiadało się spokojne spotkanie dla naszego zespołu, które odbyło się na boisku w Międzyzdrojach. Nasi zawodnicy wiedzieli że Orzeł to ambitny zespół mimo ostatniego miejsca w tabeli. Więc od pierwszych minut zespół Fali był mocno skoncentrowany i dążył do zdobycia jak najszybciej pierwszej bramki. Już w 6 minucie Dominik Łaba wyprowadza nasz zespół na prowadzenie i nikt nie myślał inaczej „teraz będzie worek bramek”. Stało się inaczej Fala w pierwszej połowie jak i w całym meczu dominowała ale wszystkie akcje kończyły się strzałami obok bramki gości lub piłki uderzane trafiały do bramkarza Orła, który w tym dniu był bohaterem spotkania albo piłka trafiała w poprzeczkę czy w słupek. Fala do przerwy stworzyła mnóstwo sytuacji lecz schodziła do szatni po 45 minutach z jedno bramkowym prowadzeniem.

Druga odsłona to nadal ataki Fali szybsze rozgrywanie akcji dawało nadzieje na zdobycie kolejnych bramek. Ataki prawą czy lewą stroną boiska zatrzymywał jednak dobrze grający w tym dniu bramkarz gości, nie ustrzegł się jednak błędów przy takim naporze gospodarzy. W 49 min Rutkowski trafia na 2:0, 51 min Wiśniowski na 3:0 a w 62 min Kozłowski i mieliśmy 4:0. Kwadrans drugiej połowy wyśmienity zaczęło funkcjonować wykończenie i wreszcie mamy bramki. Jednak po kwadransie ponownie górował nad napastnikami Fali bramkarz Marcin Labuda dopiero skapitulował ponownie w 89 minucie po strzale Czajkowskiego Dawida, który ustalił wynik 5:0 dla Fali.

Zdobyliśmy następne trzy punkty bardzo ważne, ważne bo to one będą decydować o ostatecznym miejscu w tabeli.

Skład: Robert Ropęgo, Piotr Tkaczonek, Straszewski Tomasz (70 Radys Marcin), Malujdy Michał, Aleksander Marchelak (46 Sławomir Złotnik) , Piotr Bursa, Karpiński Bartłomiej (46 Rutkowski Piotr), Dominik Łaba (55 Czajkowski Dawid), Ernest Paszek, Patryk Wiśniowski ( 65 Jude Orji).

Rezerwowi, którzy nie grali: Bartosz Piotrowski

Żółte Kartki: Kozłowski Dariusz, Radys Marcin (Fala).

Następne spotkanie na które serdecznie zapraszamy sympatyków piłki nożnej odbędzie się już 11 listopada 2015 o godzinie 13.30 w Międzywodziu, spotkanie zaległe z 1 kolejki A-klasy w której nasz zespół będzie podejmował drużynę Bałtyk Międzywodzie. Zapraszamy - Musisz Tam Być – Potrzebujemy Was.

foto: Rutkowski Piotr zdobywca bramki nr 2