Fala wzięła udział w Football Cup Międzywodzie 2016

W przerwie występów polskiej drużyny na Euro 2016 we Francji, w Międzywodziu w Gminie Dziwnów rozegrano Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Football Cup Międzywodzie 2016.

W sobotę 18 czerwca bieżącego roku na stadionie KS „Bałtyk” w Międzywodziu w Gminie Dziwnów odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Football Cup Międzywodzie 2016. Wzięło w nim udział: cztery zespoły rocznika 2008-2009 (w tym dwa zespoły Fali Międzyzdroje) oraz 5 zespołów rocznika 2004-2006 z Niemiec i Polski (w tym jeden zespół Fali)

Nasi młodsi zawodnicy (rocznik 2008-2009) zajęli 1 oraz 3 miejsce. Najlepszym strzelcem oraz Najlepszym Bramkarzem turnieju zostali zawodnicy "Fali" - Ksawery Klawa (strzelec) oraz Aleksander Kaczmarek (bramkarz)

Chłopcy z rocznika 2004-2006 zajęli 3 miejsce. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został również nasz zawodnik - Piotr Lewiński.

Drużyny oraz zawodnicy otrzymali puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy.

Urozmaiceniem Football Cup Międzywodzie 2016 był pokaz mistrza w trikach piłkarskich Przemka Mistrzaka z Freestyle Team Krzyśka Golonki twórcy projektu „Trenuj z Krzychem”.

Dziękujemy za zaproszenie!