Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2006 i młodsi

31 stycznia 2016 roku w hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej ,w którym rywalizowały dzieci z rocznika 2006 i młodsi. W turnieju zagrało 8 drużyn: Arkonia Szczecin, Football Academy Szczecin I, Football Academy Szczecin II, Wybrzeże Rewalskie Rewal, Akademia Piłkarska Smyk Stargard Szczeciński, Akademia Piłkarska Fair Play Pyrzyce oraz dwa zespoły gospodarzy: Fala Międzyzdroje I oraz Fala Międzyzdroje II. Rozegranych zostało 28 spotkań, po 10 minut każde.

Zakończony turniej został zaplanowany i przygotowany w najdrobniejszych szczegółach. Wszystko za sprawą rodziców, którzy całym sercem angażują się w organizację tego typu imprez. Mamusie naszych małych zawodników doszły już do perfekcji a "serwis rodzicielski" po raz kolejny okazał się sukcesem. Wiele pozytywnych i przychylnych opinii usłyszeliśmy od trenerów przyjezdnych drużyn. Wszystko dzięki rodzicom, trenerom oraz naszym kochanym dzieciakom, które stworzyły niesamowite widowisko sportowe.

Wszystkie drużyny otrzymały puchar i dyplom, a każdy zawodnik indywidualnie Dyplom oraz Medal za zwycięstwo w Halowym Turnieju Rocznika 2006 i młodsi.