III Liga Kobiet: Zakończenie rundy jesiennej

Po dwóch przegranych meczach w ramach 7 kolejki z Zalewem Stepnica 2:1 (bramka Julia Ordon) oraz w 8 kolejce z Pomorzaninem Nowogard 0:1, przyszedł czas na zakończenie rundy jesiennej w Stargardzie.
W dniu wczorajszym o godzinie 17:00 na Euroboisku w rodzinnym mieście Trenera Łukasza Szumlewskiego zostało rozegrane spotkanie ostatniej kolejki rundy jesiennej III Ligi Kobiet ZZPN. Nasze Panie Pewnie Wygrały 5:0 po bramkach Julii Ordon w 28, 58, 70 minucie, Estery Kality w 44 min oraz po przepięknym uderzeniu z 25m Marianny Litwiniec w 78 minucie.

Dzięki temu zwycięstwu i potknięciu Kotwicy Kołobrzeg w Vielgovii wskakujemy na II miejsce w ligowej tabeli, które pozwala na spokojne przygotowania do rundy rewanżowej. Należy wspomnieć, że drużyna gospodyń wzmocniona dwoma zawodniczkami z pierwszego zespołu bardzo dzielnie walczyła i stawiała mocne warunki. Mimo tej dzielnej postawy nasze zawodniczki były w tym dniu nie do doścignięcia. Oba zespoły grały widowiskową dla oka piłkę w bardzo szybkim tempie i można było zaobserwować wiele bardzo dobrych akcji całego naszego zespołu oraz wysoką dyscyplinę taktyczną. Kończymy rundę ze zdobyczą 19 pkt. Bilans to 6 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Bilans bramek 37:7.

Dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie i kibicowanie.  Do zobaczenia na boiskach III Ligi Kobiet ZZPN już na wiosnę!!!