Juniorzy przegrali z Zalewem Stepnica

Czwarty mecz juniorów za nami. Ostatni mecz grupa rozegrała na wyjeździe w Rewalu, z viceliderem tabeli. Mecz rozpoczął się od straty dwóch bramek w pierwszych 10 minutach meczu. Potem było już tylko lepiej, atakowaliśmy, stwarzaliśmy sytuacje i co najważniejsze zaczęliśmy grać piłką. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Rewala. Dla naszego zespołu bramkę zdobył: Jan Łuczak.

Wczoraj 16 kwietnia zespół rozegrał spotkanie w Międzyzdrojach a ich przeciwnikiem był Zalew Stepnica. I połowa należała do Fali. W 20 minucie meczu sędzia dyktuje rzut karny dla gospodarzy po faulu na Mateuszu Wesołowskim w polu karnym, do „jedenastki” podchodzi kapitan Wiktor Potrzebny i pewnym strzałem nie daje szans bramkarzowi, wynik 1:0.

25 min – rzut rożny, bardzo dobre dośrodkowanie, głową uderza Sławomir Wiśniewski lecz minimalnie nad poprzeczką.

27 min – zgrana akcja zespołu zakończona strzałem Łuczaka jednak piłka przeleciała nad poprzeczką.

31 min – rzut wolny dla Stepnicy, bardzo dobre dośrodkowanie, lecz w polu karnym faulowany bramkarz Adrian Rydzewski i piłka dla Fali.

34 min – kolejny rzut rożny dla gospodarzy, bramkarz gości piąstkuje, dobry strzał Wiktora Potrzebnego, piłka odbija się od obrońców.

45 min – indywidualna akcja Sebastiana Poskarta zakończona strzałem, lecz piłkę łapie dobrze ustawiony bramkarz ze Stepnicy.

45 + 1 min – koniec I połowy, wynik do przerwy 1:0 dla gospodarzy.

Na drugą połowę bardziej zmotywowana wyszła drużyna gości – Zalew Stepnica, już w 50 min oddali dobry strzał jednak dobra interwencja Adriana Rydzewskiego.

52 min – górne podanie przeciwników, bramkarz nierozważnie fauluje za polem karnym i zostaje ukarany żółtą kartką.

54 min – obrońca Mateusz Trott podłącza się do akcji ofensywnej, indywidualna akcja, sam na sam z bramkarzem – strzał obok bramki.

58 min – stały fragment dla Stepnicy, dobre dośrodkowanie, przeciwnik „główkuje” i nie daje szans bramkarzowi, wynik 1:1.

63 min – rzut rożny przeciwników, dośrodkowanie do niekrytego zawodnika, który precyzyjnym uderzeniem z głowy umieszcza piłkę w siatce. Wynik 2:1.

70 min – po raz kolejny z narożnika boiska wznawiają grę przeciwnicy, po dośrodkowaniu i strzale mamy wynik 3:1.

73 min – rzut wolny dla Fali, Mateusz Trott ustawia piłkę na 30 metrze, mocny i precyzyjny strzał, jednak bramkarz broni.

80 min – Zalew Stepnica zdobywa 4 bramkę strzałem na pustką bramkę.

90 min – Mateusz Trott strzałem po dalszym słupku nie daje szans bramkarzowi i ustawa wynik meczu, 4:2.