Kolejne ligowe mecze za nami!

W ten weekend nasze drużyny rozegrały 3 spotkania wyjazdowe.

Młodzik Młodszy grał w Rewalu – z Wybrzeżem Rewalskim. Nasi chłopcy z rocznika 2003/2004 rozegrali mecz w piątek o godz. 17:00.

Seniorzy grali w sobotę o godz. 14:00 a ich przeciwnikiem była Sowianka Sowno, mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Fali. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 2x Kozłowski i 1x Andrearczyk.

Następny mecz ligowy seniorów odbędzie się na Stadionie w Międzyzdrojach w czwartek o godz. 14:00 a naszym przeciwnikiem będzie Prawobrzeże Świnoujście.

Natomiast Juniorzy grali w niedziele o godz. 12:00 a ich przeciwnikiem był Lider Tabeli – Pomorzanin Nowogard. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla gospodarzy. Nie patrząc na wynik nasi juniorzy zagrali dobre spotkanie, grali piłką, budowali atak od tyłu, stwarzali groźne sytuacje lecz nie potrafili ich odpowiednio wykończyć. Jedną bramkę dla naszego zespołu zdobył Aleksander Nowakowski (rocznik 2001).

Następny mecz ligowy juniorów odbędzie się na Stadionie w Międzyzdrojach w czwartek o godz. 11:00 a ich przeciwnikiem będzie Bizon Cerkwica.