Kolejne zwycięstwa III Ligi Kobiet!

Ostatnio nasze dziewczyny zaliczyły trzecie i czwarte zwycięstwo w rundzie wiosennej. W sobotę 09.04 o 13:00 na euroboisku w Kołobrzegu nasze Panie grały z tamtejszą AP Kotwica. Mecz był zacięty ale z lekką przewagą naszych zawodniczek. Ciągłe ataki znakomicie rozbijała jak zawsze w dobrej dyspozycji bramkarka kołobrzeżanek Klaudia Zaklika. Jednak nasze dziewczyny grały konsekwentnie i po znakomitej zespołowej akcji całego zespołu wyprowadzamy od samej lini obrony akcję na jeden kontakt asystuje Marianna Litwiniec a bramkę dającą 3 pkt. zdobywa niezawodna Julia Ordon. Dziewczyny tym samym sprawiły prezent urodzinowy trenerowi Łukaszowi Szumlewskiemu, który w ramach rewanżu zaprosił dziewczyny na wspólny obiad.

Kolejne spotkanie odbyło się w Międzyzdrojach 17.04 o godzinie 13:00. Rywalkami naszych złotek były piłkarki Hattricka Kołobrzeg. Byliśmy świadkami chyba najszybciej strzelonej bramki w naszych spotkaniach bo już w 29 sekundzie!!!! Pierwszą bramkę zdobyła Katarzyna Wojciechowska. Mecz zakończył się rekordowym dla nas wynikiem 26:0 a zdobyczami podzieliły się: Katarzyna Wojciechowska x9, Magdalena Szymańska x4, Monika Bojaczuk x3, Marianna Litwiniec x2, Estera Kalita x2, Emilia Janik x2, 1 bramka samobójcza i wprowadzona po przerwie Andżelika Piorun x3!!! Wynik cieszy ale Trenerzy zadowoleni byli bardziej z poziomu gry i stylu jaki dziewczyny prezentowały. Cieszy, że młodsze dziewczyny, również bardzo dobrze się zaprezentowały w tym spotkaniu.

Teraz dłuższa przerwa w której odbywają się zgrupowania kadr wojewódzkich. Miło nam poinformować, że nasz klub w kadrze U-16 Pani Trener Anny Łukaszewicz i Trenera Krzysztofa Kubackiego reprezentować będzie NATALIA MATYLA. Motylowi życzymy powodzenia!!!

Kolejny mecz nasze Panie rozegrają na wyjeździe w niedzielę 08.05 o godzinie 16:00 z UKS Orzeł 2010 Wałcz.