Nabór Jesienny z rocznika 1997-2000

Już 16 września 2015 r. odbędzie się nabór do Fali Międzyzdroje. Zapraszamy chłopców urodzonych w latach 1997-2000. Wszyscy chętni do gry w naszym Klubie będą mogli pokazać swoje umiejętności na obiekcie przy Gryfa Pomorskiego 61b. Zapraszamy wszystkich dla których piłka nożna to pasja, radość, czas niezapomnianych chwil spędzonych podczas wielu godzin na boiskach już teraz!

Jesienny Nabór do Fali Międzyzdroje!
16 września 2015 r. (środa) godzina 19.00
ul. Leśna 17 - Kompleks Boisk Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach

Przyjdź i zagraj – bez zobowiązań!!!

Dlaczego orlik?

Na początek preferujemy małe boisko gdzie będą rozgrywane tylko małe gry, aby później przełożyć umiejętności techniczno-taktyczne na duże boisko.

Dlaczego warto wziąć udział w naborze?

Nasz klub prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży od 4 do 18 roku życia, szkoleniowcy dbają o piłkarski rozwój blisko 200 młodych adeptów tej pięknej, dynamicznie rozwijającej się, dyscypliny sportu. W naszym klubie cały czas poprawiany jest poziom szkolenia, wdrażane są nowoczesne rozwiązania, a wszystko to, celem zwiększenia szansy na pozytywny rozwój młodych adeptów piłki nożnej.

Zawodnicy Fali to nie tylko chłopcy ukierunkowywani na cel sportowy. Dzięki pomocy wysoko wykwalifikowanego Sztabu Szkoleniowego z profesjonalnym podejściem wychowawczym kształtujemy także charakter i właściwe podejście do życia wśród naszych zawodników.
Cechy jakie wpajają im Trenerzy to wysoka kultura osobista, skromność, szacunek dla rywali na boisku, oraz szeroko rozumiane zasady fair play.

Jak się zapisać?

Po prostu przyjdź 16 września o godzinie 19.00 i zagraj bez zobowiązań.

Fala Międzyzdroje ze swojej strony oferuje:

• uczestniczenie w dwóch, trzech treningach w tygodniu, odbywających się pod okiem wykwalifikowanych Trenerów;
  • treningi na obiektach: boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Gryfa Pomorskiego 61b,kompleks boisk orlik 2012 przy Szkole Podstawowej nr1, ul. Leśna 17;
  • pełne zaplecze szatniowo-sanitarne na obiektach;
  • w zimie treningi na hali oraz na boiskach ze sztuczną murawą;
  • profesjonalną "otoczkę" wokół klubu;
  • możliwość podnoszenia swoich piłkarskich umiejętności;
  • rozgrywanie meczów w rozgrywkach Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej na najwyższych szczeblach
  • rozgrywanie meczów towarzyskich;
  • występowanie w profesjonalnych strojach piłkarskich;
  • dres klubowy (dla aktywnych osób);
  • Wyjazd na obóz letni pokrywany w 50% przez klub;
  • Obóz dochodzeniowy zimą.

FALA STAWIA NA MŁODYCH

już teraz w pierwszym zespole Fali grają tylko wychowankowie klubu, którzy od młodych lat trenują i są promowani przez Klub Sportowy Fala Międzyzdroje.

Wszelkich informacji udzielamy:

kontakt mail : jan.falamiedzyzdroje@op.pl