Niedzielne mecze za nami!

W Niedziele 11 września od samego rana rozegrane zostały 4 mecze grup K.S. „Fala” Międzyzdroje.

Pierwszy mecz rozegrali Trampkarze gr 2 – czyli podopieczni trenera Dariusza Cadera. Mecz rozpoczął się o godz. 11:00 – a przeciwnikiem była Szkółka Piłkarska Diego. Trampkarze rozegrali dobry mecz, założenia zostały zrealizowane. Wynik końcowy 5:1 dla Fali.

Drugi mecz to spotkanie dziewczyn z III Ligi Kobiet, które w słoneczne niedzielne popołudnie o godzinie 14:00 na boisku w Międzyzdrojach rozegrały spotkanie 2 kolejki. Naprzeciw naszym dziewczynom wybiegły zawodniczki Hattrick Kołobrzeg. Od początku spotkanie przebiegało pod dyktando gospodyń i ostatecznie zakończyło się bezapelacyjnym zwycięstwem naszych Pań w stosunku 14:0. Należy zaznaczyć , że spory postęp uczyniły od ostatniego spotkania zawodniczki gości, które nie tylko wybijały piłkę ale i próbowały atakować. Nasze dziewczyny mogły spróbować kilku zagrywek taktycznych i zmian ustawienia przed środowym spotkaniem Pucharu Polski Kobiet ZZPN z ekstraligową Olimpią Szczecin. Debiutancki występ zaliczyła nowa nasza zawodniczka Anna Bukowska.

Bramki dla naszej drużyny zdobywały:
Katarzyna Wojciechowska x6, Monika Bojaczuk x3, Marianna Litwiniec x2, Andzelika Piorun, Julia Ordon, Lucyna Szulc.

Dzięki temu zwycięstwu dziewczyny obejmują fotel lidera w naszej lidze.

Skład dziewczyn na mecz z Hattrickiem:
Julia Interewicz, Lucyna Szulc, Natalia Matyla, Joanna Czerec, Emilia Janik, Marianna Litwiniec, Alicja Peitler, Agnieszka Rydz- Szyrmo, Katarzyna Wojciechowska, Julia Ordon, Monika Bojaczuk, Andżelika Piorun, Anna Bukowska.

Ostatni mecz w Międzyzdrojach rozegrali Trampkarze gr 1 – czyli podopieczni trenera Piotra Karasiewicza. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 17:00, a przeciwnikiem był Jantar Dziwnów. Wynik końcowy 2:0 dla Gości.

Natomiast mecz na wyjeździe rozegrała grupa Juniorów – którzy grali z Bizonem Cerwica. Podopieczni trenera Jana Rączewskiego pokazali się z pozytywnej strony, rozegrali dobre spotkanie, zrealizowali plan i założenia. Wynik końcowy 4:0 dla Fali Międzyzdroje.