Piąte ligowe zwycięstwo naszych kobiet!

W niedzielę 18.10.2015r. na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach rozegrano kolejne spotkanie III Ligi Kobiet. Przeciwniczkami naszego zespołu była drużyna Energetyk Junior Gryfino. Nasze dziewczyny okazały się zdecydowanym faworytem i pewnie wygrały 9:1.

Bramki strzelały: Katarzyna Wojciechowska x5, Magdalena Szymańska x2, Estera Kalita, Monika Bojaczuk. Gratulujemy kolejnych punktów. Po tym zwycięstwie nasza drużyna zajmuje fotel wiceli...dera tabeli!!! Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych stałych kibiców, którzy mimo złej pogody i ulewnego deszczu dopingowali nasze dziewczyny przez całe spotkanie.

Skład dziewczyn w meczu z Energetykiem: Sandra Mieszkowska, Lucyna Szulc, Emilia Janik (Agnieszka Rydz-Szyrmo), Natalia Matyla, Joanna Czerec(Natalia Kozubowska), Anna Burlikowska(Adrianna Sabat), Estera Kalita, Magdalena Szymańska, Katarzyna Wojciechowska, Monika Bojaczuk (Andżelika Piorun), Julia Ordon(Patrycja Klawa).

Trenerzy: Łukasz Szumlewski, Krzysztof Piorun

Kierownik: Henryk Jabłoński

Opieka Medyczna: Piotr Karasiewicz

Kolejny mecz w Międzyzdrojach już w niedzielę 25.10.2015 o godzinie 15:00 kiedy to nasze Panie rozegrają zaległy mecz z AP Kotwica Kołobrzeg.