Pierwszy mecz, pierwszy punkt

27 sierpnia 2016 roku seniorzy rozegrali swój pierwszy mecz w rundzie jesiennej, a przeciwnikiem był Bałtyk Gostyń. Mecz odbył się o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach. Wynik spotkania to 0:0.

Już w 2 min prostopadłe podanie do Dominika Łaby na boczny sektor boiska, jednak dośrodkowanie zablokowane przez obrońcę i jest rzut rożny. Wrzucał Złotnik, dobre uderzenie głową Wiktora Potrzebnego – lecz bramkarz gości broni. W 7 minucie sędzia odgwizdał faul, do rzutu wolnego podchodzi Paweł Andrearczyk, wrzuca w pole karne do Darka Cadera , który uderza głową obok słupka.

W 10 minucie swoją akcje mieli goście, skutecznie w obronie Cader, Fala wychodzi z kontrą – Andrearczyk wychodzi sam na sam – jednak pewna obrona bramkarza.

W 18 min Jan Rączewski podaje do Dominika Łaby w pole karne – strzał niecelny.

W 20 i 24 min swoje sytuacje podbramkowe miał Bałtyk Gostyń, lecz Fala skutecznie w obronie.

28 min i mamy krótką przerwę na picie. W 34 min Rączewski dośrodkowuje, głową uderza Łaba – niecelnie.

5 minut przed końcem pierwszej połowy mamy rzut wolny z 25 metra, strzelał Andrearczyk - jednak piłka trafia w mur obrońców.

Rozpoczyna się druga połowa.

W 57 minucie sędzia pokazuje na 11 metr, do karnego podchodzi Paweł Andrearczyk - broni bramkarz gości.

W 60 minucie mamy zmianę w drużynie Fali, schodzi Piotr Rutkowski wchodzi Mateusz Wesołowski.

67’ Andrearczyk na szybkości na skrzydle – zostaje sfaulowany, mamy kolejny rzut wolny.

85 min jest rzut wolny dla gości – jednak pewnie łapie Majtas.

90 min – sędzia zagwizdał po raz ostatni, jest remis 0:0.