Podsumowanie 2016 roku

W sobotę 7 stycznia 2017 r. o godzinie 17.00 w sali teatralnej Międzynarodowego Domu Kultury odbyła się gala podsumowująca działalność sportową w roku 2016 w Klubie Sportowym „FALA” Międzyzdroje. Spotkanie zostało zorganizowane przez Zarząd Klubu Sportowego „Fala” Międzyzdroje a wśród zaproszonych gości nie zabrakło władz Samorządu Miasta, Przedstawicieli ZZPN, Partnerów oraz członków klubu.

Uroczystość otworzył Pan Henryk Jabłoński, który prowadził całą galę. Po przywitaniu gości przekazał głos Panu Prezesowi Janowi Rączewskiemu, który podsumował działania klubowe w roku 2016. Następnie w imieniu Prezesa Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej Pana Jana Bednarka, wystąpił Członek Prezydium ZZPN Pan Lech Ziółkowski, który podziękował Zarządowi KS „Fala” za intensywne działania, wkład pracy na rzecz rozwoju i szkolenia kadr piłkarskich, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży szkolnej. Głos zabrał również Pan Leszek Dorosz Burmistrz Międzyzdrojów, któremu dziękujemy za obecność i dobre słowo.

Podczas gali zarząd klubu dziękował wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, rodzicom a także wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wnieśli swoją cegiełkę i pomagali klubowi przez cały 2016 rok.

Podczas uroczystości wyróżniono wszystkich zawodników, każdy z nich otrzymał upominek (torby treningowe, dresy, paczki), natomiast zawodników grup starszych wyróżniono indywidualnie statuetkami.

Wyróżnienia Indywidualne otrzymali:

Senior: Piotr Rutkowski, Wiktor Potrzebny, Jude Orji

Junior: Hubert Fabiszewski, Damian Wlazło, Sławomir Wiśniewski oraz Robert Bis

III Liga Kobiet: Julia Interewicz, Julia Ordon oraz Katarzyna Wojciechowska

Grupa żeńska – siatkarki: Marta Janik, Katarzyna Dylawerska, Alicja Szumicka

Najważniejszym momentem tego wieczoru nie tylko dla zawodników ale i rodziców było Pasowanie na piłkarza Fali najmłodszej grupy, które przeprowadził Prezes wraz z Zarządem Klubu. Adepci piłki nożnej z rocznika 2011, uroczyście w obecności władz klubu i rodziców złożyli przyrzeczenie i oficjalnie zostali zawodnikami KS „Fala” Międzyzdroje.

Za ten miniony rok dziękujemy wszystkim, którzy nam kibicują i pomagają oraz prosimy o trzymanie kciuków w nowym 2017 roku.