Podsumowanie roku 2015

W sobotę 16 stycznia 2016 r. o godzinie 17.00 w sali teatralnej Międzynarodowego Domu Kultury odbyła się gala, podsumowująca działalność sportową w roku 2015 w Klubie Sportowym „FALA” Międzyzdroje. Spotkanie zostało zorganizowane przez Zarząd Klubu Sportowego „Fala” Międzyzdroje a wśród zaproszonych gości nie zabrakło władz Samorządu Miasta, Przedstawicieli ZZPN, Partnerów oraz członków klubu.

Uroczystość otworzył Pan Łukasz Szumlewski, który prowadził całą galę. Po przywitaniu gości przekazał głos Panu Prezesowi Janowi Rączewskiemu, który podsumował działania klubowe w roku 2015.

Następnie w imieniu Prezesa Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej Pana Jana Bednarka, wystąpił Członek Prezydium ZZPN Pan Tadeusz Leszczyński - wiceprezes ds. piłki terenowej, który podziękował Zarządowi KS „Fala” za intensywne działania, wkład pracy na rzecz rozwoju i szkolenia kadr piłkarskich, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży szkolnej.

W tym dniu ZZPN uhonorował złotą odznaką członka klubu: Piotra Karasiewicza, a brązową odznakę otrzymały Panie Wioletta Piorun, Jadwiga Bober i Katarzyna Wojciechowska oraz członek klubu: Jerzy Poskart.

Po wręczeniu odznak Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, Zarząd Klubu serdecznie podziękował wszystkim instytucjom, wolontariuszom oraz osobom prywatnym za wsparcie finansowe i rzeczowe klubu a mianowicie: Burmistrz Miasta i Gminy Leszek Dorosz, Agnieszka i Jerzy Nowak – Pizzeria Virgo, Patrycja i Krzysztof Marchelak - Firma "Saviano", Pan Karol Tomczak, Kamil Kędzierski Firma "AUT" Stargard Szczeciński, Dyrektor MDK Artur Duszyński, Parchimowicz Dariusz, Sawiński Romuald, Ryfczyński Wojciech, Szymon Szafarczyk, Andrearczyk Krzysztof, Grzegorz Komorowicz, Nogala Piotr, Biuro Art Gryfice, Rafał Błocian, Mirosława Banasiak, Czesław Polkowski, Magdalena Matyla i Łukasz Kryczało, Julita i Piotr Ordon, Marzena i Adam Dwornik, Jolanta i Jan Szymańscy, Andrzej Spychalski, Jarosław Czajkowski, Anna Małolepsza, Błażej Karasiewicz, Paweł Karasiewicz, Wioletta Piorun, Jan Półtowski, , Katarzyna Gołos-Wróbel, Krzysztof Szlaski, Tomasz Kozłowski, Tomasz Roman, Cornes Steak House Restaurante, Jerzy Tkaczonek, Andrzej Danielkiewicz, Mariusz Piotrowski, Arkadiusz Gralak, Janusz Dobek, Joanna Kuta – Willa 777, Beata i Krzysztof Perlińscy, Paweł Skocz, Bożena i Rafał Sokół S.C. „Sokół”, Jarosław Mazur, Krzysztof Kuberski, Tomasz Chełski, Robert Rogoza, Elżbieta i Łukasz Tereszczyk, Joanna Adamczewska „Jada”, Renata Supron, Marek Granisz, Marian Dworzycki, „Proffman”, „Argus”- Grzegorz Woźniak, Ochotnicza Straż Pożarna w Międzyzdrojach i Lubinie.

Głos zabrała również Pani Katarzyna Kuterba-Gnitecka zastępca Burmistrza Międzyzdrojów, której dziękujemy za obecność i dobre słowo.

Podczas uroczystości wyróżniono wszystkich zawodników w najmłodszych grupach, każdy zawodnik otrzymał upominek, natomiast zawodników grup starszych wyróżniano indywidualnie statuetkami.

Najważniejszym momentem tego wieczoru nie tylko dla zawodników ale i rodziców było Pasowanie na piłkarza Fali najmłodszej grupy "Maluchów", które przeprowadził Prezes wraz z Zarządem Klubu. Adepci piłki nożnej z rocznika 2010 – 2011, uroczyście w obecności władz klubu i rodziców złożyli przyrzeczenie i oficjalnie zostali zawodnikami KS „Fala” Międzyzdroje.

KS „Fala” Międzyzdroje jest klubem wielosekcyjnym, czynnie uczestniczy w życiu sportowym Gminy Międzyzdroje. Oprócz szkolenia zawodników, organizuje dodatkowe imprezy sportowe jak również zimowe i letnie obozy sportowe dla dzieci i młodzieży .
Gratulujemy i życzymy powodzenia w 2016 roku!