Puchar Polski Kobiet - mecz półfinałowy za nami

W środowe popołudnie o godzinie 17:30 na naszym Stadionie został rozegrany półfinał Pucharu Polski ZZPN gdzie nasze zawodniczki podejmowały Olimpię Szczecin. Mecz zakończył się wynikiem 0:12 i do dalszego etapu rozgrywek awansował faworyt. Na własne oczy mogliśmy się przekonać jak duża różnica dzieli III ligę a Ekstraligowe zawodniczki. Mimo wszystko bogatsi o nowe doświadczenia skupimy się już tylko na ligowych potyczkach. Drużynie Olimpii Szczecin dziękujemy za grę fair play oraz możliwość podpatrywania i nauki od najlepszych . Dla naszych dziewcząt to był zaszczyt zagrać z drużyną z najwyższej klasy rozgrywkowej. Życzymy powodzenia w następnych meczach Ekstraligi i zapraszamy do śledzenia naszych wyników.

Najbliższy mecz nasze dziewczyny rozegrają na wyjeździe już w sobotę o godzinie 12:00 z Victorią SP2 Sianów.