Remis pierwszej drużyny

W sobotę 8 października pierwsza drużyna rozegrała spotkanie na wyjeździe a przeciwnikiem była drużyna Zieloni Wyszobór. Boisko "ciężkie" dla obu drużyn. Mecz zakończył się remisem 1:1.

W 32 minucie prowadzenie dla Fali dał Jude Orji, który swoim strzałem nie dał szans bramkarzowi. Jednak 3 minuty później, w 35 min bramkę tracimy, wynik 1:1. W drugiej połowie nasza drużyna miała jeszcze kilka okazji do strzelenia bramki. Najlepszą okazję w 92 minucie miał Jakub Jaszczur, który strzałem z dystansu trafił w poprzeczkę - jednak po tym strzale sędzia zagwizdał po raz ostatni i zakończył mecz.