Rezygnacja trenera Dariusza Cadera

Z dniem 1-go sierpnia trener Dariusz Cader zrezygnował z funkcji trenera oraz członka zarządu Klubu Sportowego „FALA” Międzyzdroje. Przez ostatnie lata trenował w naszym klubie dwie grupy: Orlików oraz Trampkarzy. Przez okres siedmiu lat pracy w klubie trener wykonał z Naszymi zawodnikami znakomitą pracę, która z pewnością w przyszłości wpłynie pozytywnie na ich rozwój. Zaangażowanie i profesjonalne podejście trenera do wykonywanej pracy spowodowało, że decyzja o rezygnacji była dla Nas trudna do przyjęcia. Powodem odejścia jest zmiana klubu, Dariusz Cader został nowym trenerem Floty Świnoujście – gdzie będzie prowadził wojewódzką ligę juniorów starszych.

Zarząd Klubu Sportowego „FALA” Międzyzdroje pragnie podziękować trenerowi za 7 letnią współprace, zaangażowanie i poświęcenie – tym samym życząc samych sukcesów w karierze trenerskiej jak i w życiu prywatnym.

Foto: MKS Flota Świnoujście