Rusza plebiscyt na Piłkarza Roku 2015 w regionie

Głosujemy !!!

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej wspólnie z Głosem Szczecińskim, Głosem Koszalińskim oraz portalem ligowiec.net po raz drugi organizuje plebiscyt na najpopularniejszych piłkarzy w regionie. Klubom A klasy przysługuje prawo wystawienia jednego zawodnika, zawodniczki oraz trenera z grup seniorskich. Klub Sportowy Fala zdecydowała się wytypować z pierwszej drużyny Dariusza Kozłowskiego z zespołu III ligi kobiet Katarzynę Wojciechowską oraz dwóch trenerów Łukasza Szumlewskiego pracującego z III liga kobiet i Jana Rączewskiego trenera A-klasy.

Każda klasa rozgrywkowa będzie mieć swojego laureata, każdy klub mógł wystawić kandydatów.

Dariusz Kozłowski - lider, kapitan zespołu, trzymający zespół w ryzach całą rundę.

Katarzyna Wojciechowska – kapitan zespołu, prawdziwa podpora zespołu, motor napędowy drużyny kobiecej.

Łukasz Szumlewski – trener III ligi kobiet aktualnie zajmującej III miejsce w lidze ,posiadający uprawnienia UEFA „B”

Jan Rączewski - trener pierwszej drużyny Fali Międzyzdroje aktualnie wicelidera w lidze ,posiadający dyplom II klasy.

To od kibiców zależeć zatem będzie, kto znajdzie się na czele plebiscytu w poszczególnych kategoriach. Najpopularniejszych piłkarzy, piłkarek czy trenerów z naszego województwa fani wybierać będą tak naprawdę niemal ze wszystkich lig.

Głosowanie odbywać się będzie poprzez kliknięcia na stronach internetowych GS 24, GK 24 oraz ligowiec.net., a także za pośrednictwem portalu facebook oraz poprzez SMS.

Głosowanie przez internet rozpocznie się w najbliższy wtorek, 01 grudnia 2015.

Zapraszamy do Głosowania.