Seniorzy: Zwycięstwo w Łosośnicy!

Pierwsza Drużyna dzisiaj o godz. 14:00  w Łosośnicy rozegrała swój 9 mecz ligowy, a przeciwnikiem był Jastrząb Łosośnica. Mecz zakończył się zwycięstwem Fali 2:0.

Mecz rozpoczęliśmy dobrze, pierwsza połowa była na naszą przewagę. Już w 24 minucie Paweł Łoś zagrywa górną piłkę do Piotra Rutkowskiego - który kieruje piłkę głową do pustej bramki. Wychodzimy na prowadzenie, 1:0.

8 minut później, w 32 min ponownie Piotr Rutkowski, praktycznie przy linii końcowej boiska - z "zerowego" kąta zauważył, że bramkarz gości wyszedł - i precyzyjnym strzałem skierował piłkę do siatki. 2:0.

W drugiej połowie gra się wyrównała, atakowała jedna i druga drużyna, lecz wynik się nie zmienił.

Skład: Tomasz Jakubowski (br), Tadeusz Banaszewski, Jan Rączewski, Dariusz Cader, Jakub Jaszczur (65' Bartek Mirończuk), Wiktor Potrzebny, Sławomir Złotnik (55' Jude Orji), Konrad Gajos (80' Bartek Karpiński), Marcin Radys, Paweł Łoś, Piotr Rutkowski (c)