Sportowy weekend

To był weekend ciężkiej pracy i zarazem satysfakcji dla drużyn naszego klubu. Na pierwszym planie była III edycja Women Cup, nasze dziewczyny już od godziny 9:00 rozpoczęły rywalizację w wojewódzkim halowym turnieju organizowanego przez nasz klub w którym moglibyśmy zobaczyć kluby z wyższej półki m.in. Błękitne Stargard (pierwsza liga kobiet) w trakcie rywalizacji w Międzyzdrojach nasi juniorzy występowali w halowym turnieju 11 edycji o Puchar Burmistrza Dziwnowa. Juniorzy na turnieju w Dziwnowie grali przede wszystkim dla Dominika - Jesteśmy z Tobą!!

Wzmagania turniejów trwały do popołudniowych godzin ciesząc oko kibica a zawodnikom i zawodniczkom dając wiele niezapomnianych chwil.
Wieczorem nasza grupa junior przy wzmocnieniu kilku seniorów rozegrała kolejny mecz kontrolny. Fala podejmowała Wicher Przelewice, po ciekawym widowisku wygrywamy 3:1 po bramkach: Bartosz Mirończuk, Andrzej Gałczyński, Patryk Kalinowski.

W tym spotkaniu trener miał do dyspozycji zawodników: Adrian Rydzewski, Mateusz Trott, Bartek Mirończuk, Wiktor Potrzebny, Błażej Kuryłowicz, Przemek Sędzicki, Hubert Fabiszewski, Andrzej Gałczyński, Patryk Kalinowski, Paweł Łoś, Damian Smelkowski, Jude Orji, Konrad Lewandowski, Dariusz Tokarz, Robert Bis.

Po spotkaniu starszych kolegów o godzinie 19.30 podopieczni trenera Dariusza Cadera rozegrali mecz z Warszawską Akademia Piłki Nożnej, która przebywa na obozie w Międzyzdrojach.

W niedzielę natomiast pierwszy zespół Fali rozegrał grę wewnętrzną, planowany był mecz kontrolny jednak drużyna gości niedojechała. Trener Jan Rączewski w tym dniu miał do dyspozycji 16 zawodników, szkoda że Zalew Stepnica nie dotarł.

Przed weekendem w bardzo zimny środowy wieczór nasze młodzieżowe grupy: trampkarzy i junior rozegrały spotkania w Rewalu z Canarinhos Skórzewo, była to dobra lekcja dla naszych zawodników rywalizując z rówieśnikami w szczególności grupy juniorów grających w WLJ Wielkopolski.

Przed nami tydzień jednostek treningowych a 18.02.17 r. o godzinie 13:30 pierwszy zespół podejmie Blekitnych Trzyglow, zapraszamy.