Trampkarze niepokonani na Turnieju w Dziwnowie!

Dzisiaj 11 grudnia o godz. 9:00 odbył się Mikołajkowy Turniej o Puchar Burmistrza Dziwnowa w Hali sportowo-widowiskowej w Dziwnowie. W turnieju wzięli udział chłopcy z rocznika 2002-2004. Fala Międzyzdroje została zaproszona przez gospodarzy– Jantar Dziwnów. Wszystkie drużyny grały bardzo ambitnie, z dużym zaangażowaniem, padło dużo bramek oraz z bardzo dobrej strony pokazali się wszyscy zawodnicy oraz bramkarze.

W turnieju uczestniczyło siedem drużyn: Fala Międzyzdroje, Korona Stuchowo, Jantar I Dziwnów, Błękitni Trzygłów, Sparta Gryfice, Pionier Żarnowo, Jantar II Dziwnów. Cała rozgrywka rozgrywana była systemem: „każdy z każdym”. Łącznie rozegranych zostało 21 meczy, po 12 minut każdy.

Zespół Fali Międzyzdroje zajął I miejsce i nie stracił żadnej bramki w całym turnieju!

O godz. 13:30 zakończenie turnieju i wręczenie pucharów.

Bramki dla Fali strzelali:

Arkadiusz Wasilewski – 4

Aleksander Nowakowski – 3

Kevin Klein – 2

Kamil Ilczenko – 2

Norbert Gałda – 1

Oskar Rochowicz – 1

Mikołaj Osowicki – 1

Zespół Fali Międzyzdroje reprezentowali w tym dniu: Aleksander Nowakowski, Kevin Klein, Arkadiusz Wasilewski, Seweryn Ogiński, Mikołaj Osowicki, Kamil Ilczenko, Kryspin Przygodzki, Bartłomiej Krzemińźniak, Gracjan Michałowski, Damian Różycki, Norbert Gałda, Oskar Rochowicz.

Dziękujemy za zaproszenie!