Turniejowo i meczowo!

W sobotę 13 maja pierwsza drużyna rozgrywała mecz wyjazdowy w Stuchowie z tamtejszą Koroną. Przeciwnik trudny, gdyż drużyna Fali w rundzie jesiennej na własnym boisku przegrała 2:1 właśnie z Koroną Stuchowo.

Przyszedł czas na rewanż 13 maja od godz. 16:00. Po 90 minutach zawodnicy Fali wracali ze Stuchowa z 3 pkt, wynik końcowy 3:1. Bramki strzelili: Paweł Łoś x2, Piotr Rutkowski.

Również 13 maja nasze dziewczyny rozgrywały mecz wyjazdowy z Energetykiem Junior Gryfino, wynik końcowy 3:0. Kolejne 3 pkt dopisane do tabeli III Ligi Kobiet ZZPN.

20 maja o godz. 15:00 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach odbył się ostatni turniej ligowy Żak F ZZPN.

Zdjęcie użytkownika KS Fala Międzyzdroje skrzaciki / ŻAKI.

6. Orzeł Mrzeżyno

21 maja o godz. 11:00 dziewczyny z III Ligi Kobiet podejmowały u siebie drużynę Zalewu Stepnica, końcowy wynik to bezbramkowy remis, 0:0.

Parę godzin później o godz. 16:00 drużyna seniorska rozgrywała 22 kolejkę A-Klasy, do Międzyzdrojów przyjechała drużyna z Łosośnicy – Jastrząb.

W 44 minucie bramkę na 1:0 strzela Dominik Łaba, natomiast minutę później bramkę do szatni na 2:0 zdobywa Paweł Łoś z rzutu karnego. W drugiej połowie nie padła żadna bramka, wynik meczu 2:0 dla gospodarzy.