VI Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa KS „Fala” Międzyzdroje

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Świnoujściu zajęli I miejsce w VI Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa KS „Fala” Międzyzdroje – zawody rozegrano 13 października w hali sportowej im. Andrzej Grubby w Międzyzdrojach.

Oprócz świnoujskiej, w rywalizacji uczestniczyło sześć drużyn reprezentujących Placówki Straży Granicznej z Kołobrzegu, Szczecina, Pomorski Dywizjon Straży Granicznej, OSiR Świnoujście oraz gospodarza i organizatora turnieju, Klub Sportowy „Fala” Międzyzdroje.

fot. PSG w Świnoujściu

Najlepszy okazał się zespół z Placówki Straży Granicznej w Świnoujściu, na drugim miejscu uplasowała się drużyna OSiR Świnoujście, trzecie miejsce zajęła ekipa z PSG w Kołobrzegu.

Uczestnikom turnieju puchary i dyplomy wręczyli: Jan Rączewski, Prezes KS „Fala” Międzyzdroje, ppłk SG Sławomir Gorzałczyński, komendant PSG w Świnoujściu i kmdr SG Marek Mosionek, komendant PDSG w Świnoujściu.

Turniej współorganizowały organizacje terenowe NSZZ FSG działające przy Morskim Oddziale Straży Granicznej.