W pierwszym meczu zwycięstwo!!!

29 sierpnia 2015 roku o godzinie 16.00 odbyło się pierwsze spotkanie mistrzowskie naszego pierwszego zespołu, rywalem była Korona Stuchowo. Po meczu pucharowym w którym nasz zespół podejmował także Koronę tylko na wyjeździe wygrywając 1-0,  nadszedł czas na rywalizację o cenne punkty w lidze.

Fala Międzyzdroje wygrywa pewnie 5-0 w pierwszym jesiennym meczu A-klasy.

Zawodnicy Fali od początku starali się narzucić swoje tempo i strzelić bramkę. Już w 6. minucie po bramce Dominika Łaby Falowicze objęli prowadzenie. Wykorzystał on dośrodkowanie Karola Jankowskiego. Gospodarze jednak nie zadowolili się jednobramkowym prowadzeniem. W 20. minucie wynik podwyższył ponownie Dominik Łaba po pięknym strzale za szesnastki. Skorzystał on z zagrania Piotra Rutkowskiego. Golkiper Korony drugi raz w tym spotkaniu musiał wyciągać futbolówkę z siatki i nie po raz ostatni, gdyż w 34. minucie faulowany jest Piotr Rutkowski. Wykonawcą jest kapitan zespołu Dariusz Kozłowski - uderza pewnie 3-0. Dwie minuty później 36. min przechwyt Piotra Rutkowskiego, dogranie do Paszka Ernesta a ten wykłada piłkę do Dominka Łaby a ten kończy akcję goolem i do przerwy miażdżąca przewaga Fali 4-0. W pierwszej połowie dominacja gospodarzy w każdym sektorze boiska. Druga połowa to kontrola spotkania , Fala kreowała nadal sytuację strzeleckie, widać było że zespół  jest dobrze przygotowany do ligi. Falowicze kilka razy jeszcze postraszyli defensywę gości. Wynik sobotniego meczu na 5-0 w 61 minucie ustalił Piotr Rutkowski.

FALA: Ropęgo - Malujdy, Kozłowski (C), Tkaczonek, Jankowski, Bursa, Żabiński(55' Czajkowski), Marchelak (60' Trepkowski), Rutkowski, Łaba (75' Wiśniowski), Paszek. Nie grali: Wiśniewski Sławomir, Radys Marcin.

Żółte Kartki: Malujdy (Fala)/ Magneski (Korona)

Już teraz zapraszamy sympatyków piłki nożnej na godzinę 18.00, 3 września 2015 roku na spotkanie II Rundy Pucharu Polski w którym nasz zespół będzie podejmował drużynę z Okręgówki Promień Mosty. Zapraszamy - Musisz Tam Być.