Wspieramy Dominika

W okresie 22.04.2017 - 30.06.2017 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach, w trakcie imprez sportowo - rekreacyjnych, Klub Sportowy "Fala" Międzyzdroje z Międzyzdrojskim Stowarzyszeniem „Rodzina”, przeprowadzili akcję charytatywną na rzecz Dominika Suchłabowicza. Wszyscy sportowcy Grali dla Dominika. Podczas imprez, wszyscy uczestnicy hojnie wrzucali datki do puszek kwestarskich. Wolontariusze zbiórkę przeprowadzali podczas spotkań mistrzowskich wszystkich drużyn klubu biorących udział w rozgrywkach przy ZZPN, turniejach młodzieżowych, majówki na sportowo oraz na meczu towarzyskim klubowych Oldboys z Suderelbe Oldboys Polonia Hamburg. W trakcie imprez odbyły się aukcje charytatywne m.in. piłki z podpisami naszych grup młodzieżowych i pierwszego zespołu, koszulki sportowe, unikatowe sportowe gadżety, vouchery, przeróżne karnety, czapki klubowe, szaliki klubowe oraz elektronika.

Wolontariuszce Stowarzyszenia „Rodziny”: Andżelice Gałeckiej, członkom Klubu Sportowego „Fala” – Wioletcie Piorun, Sławomirowi Wiśniewskiemu oraz Janowi Rączewskiemu udało się zebrać 4267,92. Kwota zostanie w całości przekazana na leczenie Dominika. Zebrane środki zostały przekazane na konto Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i Inne Choroby Nowotworowe w Szczecinie, którego podopiecznym jest Dominik Suchłabowicz. Wszystkim ludziom o wielkich sercach bardzo dziękujemy za wsparcie a Dominikowi życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu na zielone boiska.

Wciąż też można pomóc Dominikowi wpłacając darowiznę na konto Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i Inne Choroby Nowotworowe w Szczecinie 25 1240 3927 1111 0000 4100 0269 z dopiskiem Dominik Suchłabowicz.

Zdjęcie użytkownika Wiola Piorun.Zdjęcie użytkownika Wiola Piorun.Zdjęcie użytkownika KS Fala Międzyzdroje skrzaciki / ŻAKI.Zdjęcie użytkownika KS Fala Międzyzdroje skrzaciki / ŻAKI.Zdjęcie użytkownika KS Fala Międzyzdroje skrzaciki / ŻAKI.Zdjęcie użytkownika KS Fala Międzyzdroje skrzaciki / ŻAKI.