Wspomóż WOŚP podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej

Już 9 stycznia 2016 roku odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej organizowany przez nasz Klub, Szkołę Podstawową nr 1 w Międzyzdrojach oraz Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach  w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundusze zebrane podczas zbiórki zostaną przeznaczone na pediatrę i na godną opiekę ludzi w podeszłym wieku.

Turniej odbędzie się 9 stycznia w Hali Sportowej im. A. Grubby - Sp nr 1 w Międzyzdrojach o godzinie 10:00. Na wszystkich uczestników czeka wiele atrakcji m.in. pokaz tańca i niespodzianki. Będzie możliwość zlicytowania między innymi piłki z autografem Piotra Gruszki.

W turnieju wezmą udział reprezentanci wszystkich szczebli rozgrywek .W przerwach dla zawodników odbędą się liczne atrakcje przyjemne dla oka i ucha.

Fundusze zgromadzone podczas Turnieju zostaną w całości przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jeżeli masz ochotę zagrać w turnieju, zgłoś swoją drużynę pod adresem: jan.falamiedzyzdroje@op.pl

Data:
9.01.2016 (sobota), 10:00