Young Boys wygrywają V Halowy Turniej Piłki Nożnej WOŚP

Jak co roku w dniu 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach odbywał się turniej piłkarski oraz pokazy sportowe. W V Halowym Turnieju Piłki Nożnej WOŚP wystąpiło 12 drużyn, które wspólnie z organizatorami Szkołą Podstawową Nr 1 w Międzyzdrojach oraz KS Fala Międzyzdroje zbierały pieniądze do puszki. Sam turniej cieszył się dużym zainteresowaniem z uwagi na to, że na tydzień przed nie było już miejsc. Ostatecznie zwycięzcami turnieju została drużyna Young Boys ze Świnoujścia, która w finale pokonała Team Fica Świnoujście 2:0. Kapitan drużyny Young Boys Pan Patryk Błaszczyk przekazał wygrany puchar na licytacje. Wszyscy uczestnicy mogli zagrać w tenisa stołowego z zawodniczkami UKS Chrobry a w przerwach pomiędzy spotkaniami półfinałowymi, widowni zaprezentowali się tancerze towarzyscy z TKS Jantar Międzyzdroje. Natomiast przed samym finałem swój pierwszy, profesjonalny mecz w życiu rozegrały dzieci z grup Maluchy i Bambini KS Fala Międzyzdroje. Podczas turnieju kibice oraz zawodnicy mogli poczęstować się pysznymi wypiekami przygotowanymi przez Radę Rodziców SP 1 w Międzyzdrojach. Ponadto smakowite, ciepłe przekąski przygotował Dom Wczasów Dziecięcych. Wszystkie pieniądze zebrane ze sprzedaży trafiły do puszki WOŚP. Warto dodać, że impreza mogła się odbyć dzięki pomocy wolontariuszy oraz trenerów KS Fala Międzyzdroje a cały turniej na żywo relacjonował przez mikrofon Pan Jan Rączewski. Obsługę medyczną zawodów zabezpieczał ratownik Pan Piotr Karasiewicz.

Wyniki:

Ćwierćfinały

Paulhurt Świnoujście 2:3 Vocatus Golczewo

SP Leśnik Oldboy 1:2 Team Fica

Dhl 2:2 (k. 1:2) Klif Międzyzdroje

Young Boys 4:0 Złote Wazony

Półfinały

Vocatus Golczewo 1:3 Team Fica

Klif Międzyzdroje 2:2 (k. 0:2) Young Boys

Finał

Team Fica 0:2 Young Boys

PUCHAR 24 FINAŁU WOŚP a za razem V Edycji naszego turnieju po raz drugi wygrywa YOUNG BOYS - BRAWA!!!!!!!!

Wielkie SIEMA dla wszystkich uczestników dzisiejszej sportowej zabawy. Do zobaczenia za rok.