Pierwsze punkty Juniorów!

Pierwsze zwycięstwo w drugim wiosennym meczu odniósł zespół juniorów Fali Międzyzdroje pokonując Koronę Stuchowo 3:1 (1:1). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Wiktor Potrzebny 38 min, 86 min, Sebastian Poskart 47 min. Od początku spotkania przeważał nasz zespół juniorów, który rozegrał swój drugi mecz na dużym boisku po dłuższej przerwie.

Do końca pierwszej połowy atakowaliśmy bramkę przeciwnika, jednak nie skutecznie. W 38 min sędzia podyktował rzut karny dla naszego zespołu po faulu na Dominiku Suchałabowiczu. Do wykonania jedenastki podchodzi kapitan Wiktor Potrzebny i pewnym strzałem pokonuje bramkarza gości, tym samym zdobywa pierwszą bramkę Juniorów! Prowadzimy 1:0. Bardzo szybka odpowiedź gości, 40 min i mamy wyrównanie. Do przerwy wynik 1:1.

Fala na drugą połowę wyszła bardzo zmotywowana i już w 47 minucie mamy prostopadłe podanie do Sebastiana Poskarta, który szybkością gubi obrońcę i technicznym strzałem obok słupka nie daje szans bramkarzowi i podwyższa wynik na 2:1. W 51 min zawodnik ze Stuchowa próbuje oddać strzał, jednak bezbłędnie nasz obrońca Mateusz Trott. 57 minuta i piękne podanie Sebastiana Poskarta, którego nie wykorzystuje Mateusz Wesołowski. Od 59 min Fala gra w osłabieniu, ponieważ Albert Rumiński przerywa korzystną akcje przeciwnika i zostaje ukarany czerwoną kartką. W 78 min prostopadłe podanie Poskarta jednak Mateusz nie trafia w światło bramki. 82 min mamy rzut wolny i Poskart strzela jednak minimalnie obok słupka. 84 min piękna akcja w polu karnym, podanie do Sebastiana, który umieszcza piłkę w siatce, jednak był na spalonym i bramka nie zostaje uznana. Wynik 2:1. 86 min i mamy akcje Sebka Poskarta z Wiktorem Potrzebnym, który technicznym strzałem nie daje szans bramkarzowi gości.

Wynik końcowy 3:1 dla Fali.

Był to bardzo dobry występ naszych piłkarzy w którym pokazali zaangażowanie i dobry futbol. Wielkie Gratulacje i powodzenia w następnych spotkaniach.

Skład: Adrian Rydzewski, Sebastian Wesołowski (46’ Adrian Kotara), Sławomir Wiśniewski, Mateusz Trott, Błażej Kuryłowicz (46’ Albert Rumiński), Krystian Kural (55’ Kamil Baran), Wiktor Potrzebny, Jan Łuczak, Mateusz Wesołowski, Sebastian Poskart, Dominik Suchłabowicz (88’ Kryspin Traut)

Czerwona kartka: 59’ Albert Rumiński