Wygrana pierwszej drużyny!

Dzisiaj 1 października o godz. 15:00 na Stadionie w Międzyzdrojach swój 6 mecz rozegrała Pierwsza drużyna. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla gospodarzy.

W 68 minucie wynik ustalił Paweł Łoś – który pewnym strzałem nie dał szans bramkarzowi z Wysokiej Kamieńskiej. Warto również dodać, że parę minut wcześniej sędzia podyktował rzut karny dla drużyny Fali – do „jedenastki” podszedł Jakub Jaszczur, jednak bramkarz gości obronił ten strzał.

Skład:

Tomasz Jakubowski (br), Marcin Radys, Dariusz Cader, Jan Rączewski, Tadeusz Banaszewski, Andrzej Gałczyński (c), Jakub Jaszczur, Wiktor Potrzebny, Sławomir Złotnik, Jude Orji, Patryk Kalinowski

Rezerwowi: Paweł Łoś (wszedł: 46 min), Bartłomiej Karpiński (wszedł: 60 min), Bartosz Piotrowski (wszedł: 80 min), Dariusz Tokarz