Zwycięstwem kończymy rundę jesienną!

Dzisiaj pierwsza drużyna rozegrała ostatni mecz w tej rundzie. Spotkanie odbyło się w Radowie Małym – o godz. 12:00. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 1:0.

Jedyną bramkę w tym meczu zdobył kapitan Fali Międzyzdroje – Piotr Rutkowski – z rzutu karnego, którego sędzia podyktował w 34 min po tym jak sfaulowany w polu karnym został Jude Orji.

Skład: Adrian Rydzewski (br), Tadeusz Banaszewski, Jan Rączewski, Dariusz Cader, Jakub Jaszczur, Wiktor Potrzebny, Sławomir Złotnik, Bartłomiej Karpiński (85’ Dariusz Tokarz), Jude Orji, Marcin Radys, Piotr Rutkowski

Żółte kartki: nie było

Sędziowali: Karol Arys, Marek Arys, D. Hudecki

Czas na krótkie podsumowanie rundy jesiennej..

Za nami pierwsza połowa sezonu. Nie była ona łatwa dla zawodników i trenera. W tym sezonie jest to „nowa drużyna” z nowymi twarzami. Po szybkim odpadnięciu z rozgrywek Pucharu Polski drużyna się zmotywowała i ciężko trenowała aby jak najlepiej pokazać się na meczach ligowych. Rundę Jesienną kończymy na 4 miejscu, zespół odniósł 8 zwycięstw, 3 remisy oraz 2 porażki. To bardzo dobry rezultat. Łącznie w 13 meczach zdobyliśmy 14 bramek a straciliśmy ich tylko 5!

Zimą zawodnicy Jana Rączewskiego muszą solidnie przepracować okres przygotowawczy, aby móc w meczach rewanżowych prezentować ustabilizowaną formę. Przed rundą wiosenną czekają nas jeszcze zaplanowane sparingi – o których informować będziemy na bieżąco.

Skład Fali Międzyzdroje w rundzie Jesiennej:

Bramkarze:

Paweł Majtas, Tomasz Jakubowski, Adrian Rydzewski, Sebastian Wesołowski

Obrońcy:

Jakub Jaszczur, Jan Rączewski, Dariusz Cader, Sławomir Wiśniewski, Tadeusz Banaszewski, Marcin Radys

Pomocnicy:

Andrzej Gałczyński, Konrad Gajos, Wiktor Potrzebny, Sławomir Złotnik, Bartłomiej Karpiński, Paweł Łoś, Jude Orji, Krystian Kural, Bartosz Piotrowski, Dariusz Tokarz, Mateusz Trott, Mateusz Wesołowski

Napastnicy:

Piotr Rutkowski, Dominik Łaba, Bartosz Mirończuk, Kamil Korycki, Patryk Kalinowski

​Trener: Jan Rączewski

Asystent: Piotr Karasiewicz