Czwarte zwycięstwo z rzędu III Ligi Kobiet!

Kolejny wygrany mecz i pniemy się w górę tabeli.
Wczoraj 14.10.2015 o godzinie 15:00 na boisku w Wielgowie nasze zawodniczki rozegrały kolejny mecz ligowy. Był to mecz walki. Zawodniczki gospodyń postawiły twarde warunki. W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki, natomiast w drugiej części meczu zobaczyliśmy ich cztery. Po składnych akcjach bramki dla naszych dziewczyn zdobywały Monika Bojaczuk i dwa razy Julia Ordon. W ostatnich minutach meczu bramkę honorową z rzutu karnego zdobywa Vielgovia. Ostateczny wynik spotkania 1:3 dla naszych dziewczyn.

Gratulujemy zwycięstwa i trzymamy kciuki za dziewczyny w kolejnym meczu, który zostanie rozegrany już w niedzielę 18.10.2015 r. 13:00 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach. Przeciwniczkami naszego zespołu będą Dziewczyny z Energetyka Junior Gryfino.