Dwa spotkania kontrolne za nami!

Pierwsza drużyna rozpoczęła przygotowania do sezonu 2016/2017. Rozegrała jak dotychczas dwa spotkania sparingowe. Zawodnicy pierwszej drużyny poradzili sobie dobrze, na miarę oczekiwań. Pierwszy mecz rozegrany został w Żarnowie z tamtejszym Pionierem – mecz wygrany 2:0 (strzelali: Łaba, Wesołowski). Pionier Żarnowo występuje w rozgrywkach A Klasy w grupie 1 – razem z drużyną Fali Międzyzdroje.

Natomiast wczoraj (27.07) seniorzy swój drugi mecz kontrolny rozegrali z Zalewem Stepnica, gdzie również odnieśli zwycięstwo 4:3. (strzelali: 2x Andrearczyk, 1x Jude Orji, 1x Wesołowski). Zalew Stepnica natomiast występuje w A – Klasie gr 3.

Skład na mecz z Zalewem Stepnica:

Sebastian Wesołowski (Br),Patryk Sosnowski (O), Dariusz Cader(O), Mateusz TROTT (O), Sławomir Złotnik (O)

Jan Rączewski (P), Bartek Karpiński (P), Bartek Mirończuk (P), Jude Orji (P),Paweł Andrearczyk (N), Dominik Łaba (N)

Rezerwowi, którzy zagrali:Dariusz Tokarz, Michał Sielicki, Mateusz Wesołowski

Następny mecz sparingowy odbędzie się 30 lipca w Trzygłowie o godz. 19:00

Harmonogram grupy Seniorskiej dostępny jest na stronie w zakładce: Seniorzy – Harmonogram zajęć