Zwycięstwo w drugim meczu!

4 września w Trzebiatowie odbył się kolejny mecz ligowy, z tamtejszą REGĄ II Trzebiatów. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 13:00. Wynik meczu 2:0 dla Fali Międzyzdroje.

Bramki strzelili: Bartek Karpiński oraz Dominik Łaba.

W pierwszej połowie meczu jedna jak i druga drużyna miała swoje okazje na strzelenie bramki, jednak lepiej wyglądała gra „Fali”.

Druga połowa lepiej rozpocząć się już nie mogła – bo już minutę po rozpoczęciu drugiej połowy Jan Rączewski podaje w pole karne do Dominika Łaby, który oddaje strzał – jednak bramkarz gospodarczy broni, ale przy dobitce Bartłomieja Karpińskiego był bez szans. Wychodzimy na prowadzenie, 1:0.

W 70 minucie Dominik Łaba dostaje dobre prostopadłe podanie - i pewnym strzałem przerzuca piłkę nad bramkarzem, mamy 2:0.

W 90 minucie zmiana w drużynie Fali Międzyzdroje, schodzi: Jan Rączewski wchodzi: Dariusz Tokarz.

Nasz zespół rozegrał dobre spotkanie a założenia przedmeczowe zostały zrealizowane.

Skład: Paweł Majtas (Br), Marcin Radys, Dariusz Cader, Jan Rączewski (90’ Dariusz Tokarz) , Piotr Rutkowski, Wiktor Potrzebny, Andrzej Gałczyński (C), Sławomir Złotnik, Jude Orji, Bartłomiej Karpiński, Dominik Łaba

Rezerwowi: Sebastian Wesołowski, Dariusz Tokarz

Żółte kartki: Bartłomiej Karpiński (78 min)

Następny mecz już 10 września o godz. 15:00 w Międzyzdrojach - a przeciwnikiem będzie Bizon Cerkwica.