Zwycięstwo Fali WOMEN w XXV Festiwalu Piłki Nożnej w Gryfinie!

W dniu dzisiejszym 11 sierpnia nasze dziewczyny U19 wygrały XXV Festiwal Piłki Nożnej w Gryfinie!

Królową strzelczyń została Julia Ordon. Dziewczyny bardzo dobrze się zaprezentowały i mimo jednej porażki z gospodyniami zdobyły I miejsce. W naszej drużynie zaprezentowały się dwie nowe zawodniczki, które szybko wkomponowały się w zespół. Zapraszamy do wysłuchania wywiadów z Julią oraz Trenerem, które emitowane będą w dniu jutrzejszym w Radio Szczecin w godzinach od 19:00 do 20:00.

Zwycięski skład dzisiaj stanowiły : Julia Interewicz, Natalia Kozubowska, Emilia Janik, Weronika Stefańska, Amelia Stanioch, Julia Ordon, Natalia Matyla, Alicja Peitler, Paulina Durzyńska oraz Dominika Dybek.

Już za tydzień 20.08 o godzinie 13:00 w Stargardzie sparing z pierwszym zespołem Błękitnych Stargard.

Natomiast 9 sierpnia w sparingu z Kotwicą Kołobrzeg przegrywamy 1:6. Jednak nie wynik był tu najważniejszy. Głównym celem było szlifowanie umiejętności utrzymywania się przy piłce. Cel został osiągnięty a wiele zawodniczek pokazało się z bardzo dobrej strony. Drużyna gości ustawiona była w głębokiej defensywie i wszystkie swoje bramki strzeliła z kontrataku. Naszym paniom brakło trochę szczęścia i skuteczności. W czasie tego sparingu trener miał do dyspozycji 16 zawodniczek. Jedyną bramkę dla naszych zdobyła Weronika Stefańska.