Zwycięstwo juniorów!

Dzisiaj o godz. 11:00 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach grupa Juniorska rozegrała 5 ligowy mecz, a przeciwnikiem była drużyna z Rewala - Wybrzeże Rewalskie. Mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla Fali Międzyzdroje.

Przewaga naszej drużyny widoczna była od początku spotkania. W 22 minucie swoją okazje wykorzystał Mateusz Wesołowski - i pewnym strzałem nie daje szans bramkarzowi - jest 1:0. W 38 minucie Damian Wlazło podwyższa wynik na 2:0. Mamy 52 minutę, jest rzut wolny, do którego podchodzi Mateusz Trott i mocnym strzałem pokonuje bramkarza, 3:0.

69 minuta Aleksander Nowakowski podwyższa wynik na 4:0. W 80 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego - uderzeniem głową Sławomir Wiśniewski na 5:0.

Minutę przed końcowym gwizdkiem sędziego wynik ustala zawodnik z Rewala, który precyzyjnym strzałem z 16 metrów pokonuje naszego bramkarza - strzałem prosto w "okienko" - mecz zakończony wynikiem 5:1.